Stem op onze club bij Rabobank Clubkas Campagne

Nieuwsbericht Rabobank Clubkas Campagne

Stem op onze club bij Rabobank Clubkas Campagne

Rabobank Het Haringvliet zet elk jaar de Rabobank Clubkas Campagne in als dé manier voor vereniging en stichtingen om geld in te zamelen voor hun clubkas. Ook onze club doet mee aan de clubkasactie van de Rabobank. Help jij onze clubkas aan te vullen? Stemmen nodig Leden van Rabobank Het Haringvliet kunnen in 2018 tussen 27 maart en 10 aprilstemmen op de club, die naar hun idee een extraatje verdient. Elk lid mag drie stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 op dezelfde club. Hoe meer leden van de bank op onze club stemmen, hoe hoger het bedrag dat de Rabobank dit najaar op onze Dus stem op ons! Zo mogelijk al uw familie, vrienden, buren vragen om mee te doen.

Namens onze Sportvereniging Hart Patiënten bij voorbaat dank.

Steun onze clubkas Ben jij klant bij en ook lid van Rabobank Het Haringvliet? Stem dan eind maart op onze club en steun daarmee onze clubkas! Als lid krijg je rond 27 maart een stemcode toegestuurd van de Rabobank. Hiermee kun je op onze club stemmen via de site van de Rabobank. Wil je meer weten over de Clubkas Campagne of over het lidmaatschap van Rabobank Het Haringvliet? Kijk dan op de site van de Rabobank.

Onder Aanmeldcode: RA 1094

t.n.v.: Recreatie en Sportvereniging Goeree Overflakkee

Vestingplaats: Sommelsdijk

Onder deze plaats komt SHP op de startpagina te staan.

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.